اهداف ما

بتادنت با داشتن چهاردهه تجربه درزمینه تولید مواد دندانی اصلی ترین اهداف خودرا جلب رضایت مشتریان، ایجاد نمایندگی در سراسر جهان ، توسعه تکنولوژی و فناوری تولید و همچنین گسترش سبد محصولات قرار داده است.

مزیت رقابتی شرکت بتا دنت ارائه محصولات با کیفیت وبا قیمت مناسب می باشد که حاصل آن رضایتمندی مشتریان وبه دست آوردن مشترین وفادار است.

در راستای توسعه تکنولوژی تولید بعد ازکشور آلمان برای دومین بار در جهان توانسته ایم دستگاه چیدمان رباتیک، سورتینگ و مانیتورینگ محصول را  با تجهیزات دیجیتالی توسط محققین داخلی در سال 1398 راه اندازی کنیم و اهدافی از جمله دستیابی به افزایش راندمان تولید و کنترل دقیق تر را عملی کنیم .

همکاری با شرکت های بین المللی صاحب دانش فنی برای تولیدات تحت لیسانس و ایجاد واحد تحقیق و توسعه (بمنظور بررسی و امکان سنجی دانش فنی محصولات جدید ) از دیگر اهداف تحقق یافته ما می باشد.

مسیر توسعه با افزایش فروش هم جهت می باشد وصادرات به کشورهای همسایه توسط نمایندگی هایی که درآنجا احداث کرده ایم به خوبی نشان دهنده توانایی ما درفروش وبازاریابی است و گسترش این شعب به کشورهای اروپایی هدفی است که برای  تحقق آن تلاش می کنیم .