درباره ما :

تاثیر گذاری واحساس مفید واقع شدن  برای جامعه ای که در آن زندگی می کنیم انگیزه ای بود تا شرکت بتا دنت را در سال 1362 تاسیس کنیم و فعالیت خود را با تولید دندان مصنوعی(از جنس پلیمر آکریلیک) آغاز نماییم.

حوزه ای بسیار حساس با تکنولوژی پیچیده که  نیاز به تخصص علمی بالایی دارد تا بتواند انتظار دندانپزشکان  را برآورده سازد.

 در سال 1388 با مشارکت اساتید پلیمر و متخصصین مواد دندانی، شرکت جدیدی را برای تولید پلیمر وکوپلیمرهای آکریلاتی( که اساس صنعت مواد دندانی است) تحت لیسانس آکروسان آلمان تاسیس کردیم .

تولید وعرضه مواد اولیه دندان مصنوعی و بیس رزین های دنچر لثه آرزویی بود که به لطف خدامحقق گردید واین تجربه شیرین ما را بر آن داشت تا با همکاری اساتید داخلی و همراهی شرکت های بین المللی صاحب امتیاز (پتنت)، بخش R&D  شرکت را در سال 1393  فعال نماییم .همچنین با احداث کارخانه جدید، تولید مواد دندانپزشکی از جمله سیلر عصب کشی و مواد قالب گیری دندانپزشکی (تحت لیسانس ترادنت آلمان) را آغاز نمودیم و هدف خود را بر گسترش سبد محصولات دندانپزشکی در سالهای آتی بنانهاده ایم.

برداشتن گام های سخت نیاز به مدیران توانمندی دارد و نقطه قوت ما  برخورداری از مدیران ارزشمندی است  که خط پایانی برای توسعه و نوآوری قائل نیستند و همواره تلاش می کنند تا نام بتادنت را در عرصه های جهانی مطرح نمایند .

about
us

Brands

acrosun

Acrylic

beta dnet

Laboratory

terra dent

Laboratory