دندان مصنوعی

دندان مصنوعی های بتادنت با تعداد لایه های متفاوت و تعداد دفعات پخت گوناگون با مواد نانو هیبرید ، نانو کامپوزیت ، کامپوزیت و آکریلیک قابل ارائه می باشد.

دندان مصنوعی

دندان مصنوعی های بتادنت با تعداد لایه های متفاوت و تعداد دفعات پخت گوناگون با مواد نانو هیبرید ، نانو کامپوزیت ، کامپوزیت و آکریلیک قابل ارائه می باشد.

همواره بتادنت محصولات را عرضه میکند.

دندان مصنوعی فینکس

در لایه انامل و دنتین ساخته شده از مواد نانوهایبرید که ترکیبی از رزین یوریتان با اندازه ذرات مختلف فیلرهای پر کننده می باشد

دندان مصنوعی امرال

امرال 4 لایه که دارای 2 لایه سخت از جنس نانو کامپوزیت می باشد، از لحاظ سختی نسبت به دندان های آکریلیکی 2/3 تا 3 برابر مقاوم تر می باشد از سایر ویژگی های این محصول، درخشندگی بالا و چسبندگی استاندارد با دنچر

دندان مصنوعی ایزوسید

دندان مصنوعی ایزوسید از پلیمر تقویت شده با مونومر کروس لینکد و ترکیب فیلرهای اورگانیک تولید می گردد و از ویژگی های دندان ایزوسید به مقاومت آن در برابر سایش، براقیت دندان و باندینگ قوی با دنچر لثه می توان اشاره کرد.

دندان مصنوعی نوین ویت

ساختار دندان نوین ویت شامل پلی متیل مت آکریلات با گرید 45µm تا 60µm بوده و در این محصول نیز از مونومرهای بخصوص برای تقویت کیفی که شامل TRGDMA & TEGDMA است استفاده می گردد.

دندان مصنوعی کریستال

کریستال از مواد معدنی یکدست با اندازه ذرات 1 تا 20 میکرون با ترکیب در حلالهای آلی و در شرایط فشار و دمای بالا تولید می گردد. پایه دندان که به دنچر لثه مصنوعی اتصال می یابد، از مواد پلیمر متیل متاکریلات تولید شده است.

دندان مصنوعی ای سی ال

دندان مصنوعی ایزوسید از پلیمر تقویت شده با مونومر کروس لینکد و ترکیب فیلرهای اورگانیک تولید می گردد و از ویژگی های دندان ایزوسید به مقاومت آن در برابر سایش، براقیت دندان و باندینگ قوی با دنچر لثه می توان اشاره کرد

دندان مصنوعی بتا استار

این محصول 2 لایه و 2 پخت بر پایه کوپلیمرها مت آکریلات ساخته می شود. این محصول بیشتر در ساخت پروتزهای پارسیل کاربرد دارد و شرکت، این محصول را به صورت تکی، قدامی و خلفی نیز عرضه می نماید.

در یک نگاه

بتادنت عرضه کننده دندان های مصنوعی در اندازه های گوناگون

تمامی محصولات ما در ست های کامل و ست های 8 تایی عرضه می شوند.