شرکت بتا دنت بزرگترین تولید کننده محصولات دندانپزشکی ازجمله: انواع دندان مصنوعی ، پلیمرهای دندانی ، مواد و ملزومات لابراتوار دندانسازی در ایران می باشد .
این واحد با داشتن نزدیک به چهار دهه تجربه مفید ، فعالیت مستمری برای رسیدن به خودکفایی و تامین نیاز داخلی داشته و همچنین محصولات خود را به اقصی نقاط دنیا صادرمی نماید . محصولات این شرکت با برند بتا دنت و یا بصورت اختصاصی برای مشتریان تولید و عرضه می گردد .

کارخانه بتا دنت در منطقه آزاد و تجاری ماکو و در مجاورت با سه کشورترکیه ، آذربایجان و ارمنستان قراردارد بنابراین برای صادرات دارای موقعیت بسیار ممتازی میباشد ، چنانچه این واحد توانسته است برای سالهای متمادی بعنوان بزرگترین صادر کننده منطقه آزاد و تجاری ماکو انتخاب و لوح زرین دریافت نماید .

شرکت بتا دنت به پشتوانه سالها تجربه و تخصص سعی در ارائه محصولات با کیفیت و قابل رقابت در بازارهای جهانی دارد و در این راستا با اخذ نشان ملی استاندارد ، استانداردهای بین المللی ایزو 13485:2016، استاندارد ایزو 9001:2015 ، پروانه های تولید از وزارت بهداشت و درمان و پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن برای سلامت عمومی جامعه در حوزه دندان دندانپزشکی فعالیت می نماید و بعنوان آزمایشگاه همکار آکرودیته در نظر گرفته شده و با موسسه ملی استاندارد همکاری دارد.

با یاری خداوند وبا بهره گیری از شرکت های کارآزموده و متخصص و با هدف حفظ و جذب مشتریان ، شبکه های گسترده فروش داخلی و خارجی را راه اندازی کرده ایم تا خدمات گسترده ایی به مشتریان داشته باشند.