برتری جستن در بازار امروز مستلزم شناخت و تامین  نیاز واقعی مشتری ، توسعه محصول توسعه تکنولوژی و ایجاد بخش تحقیق و توسعه می باشد .

به جرات می توان ادعا کرد این شرکت پیشرو ترین واحد تولید در ایران می باشد که ارتباط بسیار قوی با موسسات علمی ، پژوهشگاهی و دانشگاهی برقرار کرده است و از تخصص دانشمندان و اساتید علمی به نحوه شایسته بهره مند می باشد و درهمین راستا ، به پشتوانه سالها سرمایه گذاری ، تحقیق و توسعه ، در آینده نزدیک محصولات جدیدی به سبد محصولات این شرکت اضافه می گردد که از آن جمله میتوان به سیلر عصب کشی ، خمیر قالب گیری A.Silicon – C.Silicon و سیلیکون لابراتواری اشاره کرد .

هدف ما در ابتدا تبدیل شدن به قطب تولید مواد دندانی در ایران است . اضافه کردن شعبات فروش در 15 کشور همسایه ، راه اندازی واحد مونتاژ و تولید در کشور ترکیه و آلمان به منظور ایجاد بستری برای صادرات به اقصی نقاط دنیا ازطریق این کانالها از اهداف دیگر این شرکت می باشد .

به پشتوانه رضایت و اعتماد مشتریان عزیزمان درتمامی این سالها با نوآوری ، افزایش سبد محصول ، تولید محصولات با کیفیت ، قیمت مناسب و ارائه خدمات ، هر روز به اهداف خود نزدیکتر می شویم و با یاری خداوند این توسعه همواره ادامه خواهد داشت .